Filozofické okienko č.3

„It’s a shame, it’s a shame
Got too close to the flame
Hurt like a stain, left a curse on my name
(No mercy on me, no mercy on me)
On my own
And I should’ve know
That’s what you get when you’re playing with fire
I wish I was a little bit wiser“
(Welshly Arms – X)

Po mesiaci sa opäť hlásim. Stále žijem a dýcham, aj keď sa tomu celkom čudujem… Za ten mesiac sa udialo toľko vecí, že ich nestíham spracovávať, ale to nie je nič nové. Sinusoida života je teraz v mínusových číslach. No po polroku by však už mohla začať aj nahor stúpať. Asi mám krízu prvého veku, pretože takto nerozhodná som snáď ešte nikdy nebola. Za dva mesiace som vystriedala dve práce, viac ako niekto za celý život. Razím však teóriu, že ak nie si v práci spokojný odíď, ak chceš zmenu, choď za ňou, sprav ju.

Či to bude to najlepšie alebo najhoršie čo si mohol spraviť sa dozvieš až potom. Keď to bolo najlepšie rozhodnutie a risk sa podaril, tak je to super. Keď to bolo naopak nie práve najlepšie čo si spravil, nevadí, skúsil si to a poučil si sa. To čo sa teraz deje s mojím životom sa snažím takto brať. Spravila som pár zlých rozhodnutí a trochu som sa vzdialila od svojich plánov, ako ja zvyknem hovoriť od svojho prúdu a svojej lajny 🙂 Ale som predsa Oportunista a chytím sa každej príležitosti. A samozrejme vrátim sa do hry ešte silnejšia a odolnejšia ako predtým.

Dúfam, že sa všetko po mojom poslednom veľkom rozhodnutí konečne utrasie a bude to smerovať už len k lepším časom, aj čo sa týka webu. Keď sa obzriem späť do minulosti a predstavím si seba pred rokom, kde som bola, aká som bola minulé leto, je to obrovský skok dopredu. Predtým som bola strašne naivná, teraz ma už život mierne napravil 😀 Takže všetko zlé je naozaj na niečo dobré a všetko sa deje z nejakého dôvodu. Aj keď by ma veľmi zaujímal ten dôvod 😀

Každopádne pracujem na veľkých veciach a je sa na čo tešiť. Oportunistom patrí svet!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *