Ako sa orientovať v článkoch na Oportunistovi

 Aby to nebol nudný travel web s tipmi čo kde vidieť a čo kde nevidieť mám v talóne ďalšie esá. Rada by som teda upriamila pozornosť na tri typy článkov a opísala ako to bude v tomto kráľovstve fungovať 🙂 .

Prvý typ článkov už poznáš, všetky články z výletíkov sú v kategórii Trips. Časom pribudnú aj články z potuliek po našej krásnej krajine.

Kategória Filozofické okienko bude naozaj také moje filozofické okienko kde sa budem zamýšľať nad ťaživými otázkami ľudstva..ale nie robím si srandu. Sem-tam sa rozpíšem o veciach, ktoré ma mierne rozčarovali. Ver mi, že taký článok spoznáš na prvé pozretie.

No a teraz ti slávnostne predstavujem tretí typ, ktorého prvý exemplárny kus je už na webe. Keďže študujem medzinárodné vzťahy a som dosť podkutá v politických systémoch, rada by som svojich čitateľov obohatila aj o tieto „pikošky“. Nepôjdem do hĺbky budú to len základné rozdiely (aj keď pre nadšencov s tým nebude problém) medzi politickým systémom Slovenska a tej-ktorej krajiny. Takto ladené články sú k mání v kategórii Politické systémy.

„Oportunista – travel blog s cieľom obohatiť vedomosti čitateľa aj v oblasti politických systémov.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *