Kto je Oportunista?

Po entrée ( čítaj antré, veľmi sa mi páči to slovo) v zmysle pár článkov je snáď aj na čase sa predstaviť a ukázať kto a čo bude na tomto webe vládnuť.

Vládnuť budem ja. Volám sa Petra a študujem medzinárodné vzťahy. Aj kvôli tomu mám rada cestovanie, pretože je jedno vedieť ako má tá krajina fungovať, keď realita je niekde úplne inde. Baví ma spoznávanie iných kultúr, iných národností. Fascinujú ma tie rozdiely medzi krajinami, ktoré spolu susedia. Napríklad diametrálna rozdielnosť v mentalite ľudí keď prejdeš pár kilometrov cez hranice a ocitneš sa vo Viedni.

Taktiež ma veľmi baví písanie článkov, nie len pre portály, ale hlavne písanie tých svojich. A jeden úspešný web už na svojom konte mám (možno sa k nemu raz priznám). Takže voľba bola jasná. Chcem písať svojím spôsobom pre seba, a aj napriek odmietavým postojom mnohých ľudí si idem tvrdohlavo za tým.

Okrem toho sa vyžívam v hudbe, tá je veľmi podstatná v mojom živote. Je tu pre mňa keď mám úžasnú náladu, ale aj keď je tá nálada veľmi zlá. Vie ma upokojiť, vyhecovať, dokonca aj znervózniť, stačí len zvoliť ten správny žáner. Staré rockové piesne od Queen, ACDC…, ale aj underground,, folk pop alter-rock. V zásade mi je to jedno, ale potrpím si na piesne s dobrým textom.

Som snílek, rojko, dreamy person s bujnou fantáziou a predstavivosťou. Práve kvôli tomu čo si predstavím a uverím tomu býva pád na realitu veľmi krutý, ale nevzdávam sa, a to čo si naplánujem alebo vysnívam len tak nevzdám bez toho aby som to nevyskúšala iným spôsobom. Pravdepodobne oplývam vlastnosťami a záujmami, ktoré nie sú veľmi typické pre ženu v mojom veku, ale to absolútne nevadí…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *